Lekkie koło zamachowe ACT StreetLite – Honda Civic Type R (01-10) K-seria

act_lekkie_kolo

ACT (Advanced Clutch Technology) jest amerykańską firmą specjalizującą się w wysokiej jakości zestawach sprzęgłowych. Główną ideą firmy jest tworzenie niezawodnych sprzęgieł i kół zamachowych które sprawdzą się w każdej dziedzinie motorsportu, stąd bardzo szeroka oferta ACT w której możemy znaleźć sprzęgła które mogą być wykorzystywane jako wydajniejsze zamienniki oryginalnych części aż po ekstremalnie wydaje sprzęgła dwutarczowe wykorzystywane w rozmaitych seriach wyścigowych.

 

Jakość ACT:

Produkty ACT nie mają sobie równych pod względem jakości wykonania. Wszystkie części są tworzone z najwyższej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii. Specjalny dział wykorzystujący zaawansowane oprogramowanie komputerowe stale czuwa nad produkcją i udoskonala istniejące już produkty. Dodatkowo wszystkie części są sprawdzane pod kątem jakości wykonania dzięki czemu do klienta trafia produkt najwyższej jakości.

 

Wydajność ACT:

ACT skupia się przede wszystkim na najwyższej wydajności swoich produktów. Każda część jest starannie projektowana i testowana w ekstremalnych warunkach w celu osiągnięcia najwyższej wydajności. Nie ma żadnych skrótów na drodze do sukcesu, wszystkie podzespoły muszą ze sobą doskonale współpracować a to stale weryfikują zespoły wyścigowe na całym świecie startując w wielu seriach wyścigowych począwszy od rajdów WRC, przez serie torowe aż pod zawody na ¼ mili i drift.

 

Koła zamachowe ACT:

Większość kół zamachowych jest stworzona z ciężkich żeliwnych materiałów i są przeznaczone do optymalnej pracy silnika przez co nie wykorzystują one w pełni mocy drzemiącej w jednostce. Absorbują więcej ciepła przez swoją większa masę oraz mają większa siłę bezwładności. Koła zamachowe XACT zapewniają znacznie lepszą reakcję silnika na nasze polecenia, szybsze wkręcanie się na obroty i żwawszą reakcję przepustnicy bez narażenia bezpieczeństwa pracy. Koła XACT są znacznie lżejsze i zaprojektowane w celu zwiększenia osiągów.

 

Seria Streetlite:

– Najbardziej popularne koło stosowane przez wielu entuzjastów tuningu na świecie

– Lżejsze i jednocześnie wytrzymalsze w stosunku do fabrycznego koła zamachowego

– Zapewnia lepsze właściwości jezdne i znacznie wyższą wytrzymałość

–  Sztywniejsza konstrukcja, precyzyjne wykonanie i dynamicznie wyważone koło znacznie usprawni pracę jednostki

– Zalecany do użytku ulicznego i wyścigów na ¼ mili.

 

Seria Prolite:

– Najlżejsze koło zamachowe ACT

– Najlepsza reakcja na polecania kierowcy i najniższa bezwładność

–  Super sztywna konstrukcja, precyzyjne wykonanie i dynamicznie wyważone koło znacznie usprawni pracę jednostki

– Zalecany do użytku ulicznego i sportowego

 

Waga: 5.17kg

Zastosowanie:

Honda Civic EP3/FN2 K-Seria 2001-2010

 

Ceny i dostępności możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym, Zapraszam
http://rpmotorsport.pl/sprzegla-lekkie-kola-zamachowe-c-901_7725.html