Panewki korbowodowe Clevite 77 Tri-Metal STD, Nissan CA18, CA18D teraz jeszcze taniej!

clevite

Panewki korbowodowe Clevite 77 Tri-Metal STD, Nissan CA18, CA18DE, CA18DET (1.8 Turbo Silvia S13)

Clevite 77 ma do zaoferowania najszerszą na rynku gamę panewek najwyższej jakości z wyścigowym rodowodem. Większość produktów wykorzystuje do produkcji unikalną mieszankę stopów metali, co przekłada się na ich niesamowitą wytrzymałość i użyteczność w modyfikowanych silnikach. Bez względu na to czy silnik jest budowany przez entuzjastę tuningu czy profesjonalny zespół wyścigowy, panewki Clevite 77 Tri-Metal nadają się do tego doskonale! Projekt panewek został opracowany ponad 50 lat temu, przez ten czas Clevite 77 odpowiednio dopracował swoje panewki aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Tri-Metal to autorska technika produkcji panewek z bardzo wytrzymałych stopów ołowiowo-miedzianych powlekanych opatentowaną powłoka stopów innych metali tj. „babbitt ” nakładanych metoda elektorlizy.

Panewki z seri „P”- Performance. Skonstruowane tak by przeciwstawiały się rotacji wewnętrznej i deformacji statycznej wału korbowego zapewniając jednocześnie własciwy filmu olejowego . Pod tym wzgledem panewki korbowodowe Clevite z serii „P” Performance zalecane są szczególne do zastosowania w silnikach wysokoobrotowych przystosowane do pracy prz bardzo dużych prędkościach obrotowych czopa wału. Zewnetrzna powlekana warstwa panewki zapewnia idealną powierzchnię ślizgową dodatkowo rowkowana powierzchnia robocza panewki zapewnia własciwe smarowanie. Panewki Clevite P-Seria to jedne z najlepszych na rynku panewek zalecanych do montażu z fabrycznymi wałami korbowymi zarówno w seryjnych autach jak i wysilonych jednostkach o dużych mocach.

Panewki z serii „H” – Race. Znacznie twardsze od panewek z serii Performance przeznaczone są z głownie do kutych i hartowanych wałów stalowych używanych w Motorsporcie. Cenione dodatkowo ze względu na brak dodatkowej powłoki stopów metali na zewnetrznej części panewki zapewniając tym samym lepsze odprowadzanie ciepła. Panewki z serii „H” są ciemne bez charakterystycznego dla panewek powlekanych połysku. Dodatkowo delikatnie szlifowane pod kątem ranty boczne panewek ułatwiają pasowanie panewek na kutych wałach.

 

Całą ofertę panewek znajdziesz tutaj:
http://rpmotorsport.pl/silnik-osprzet-c-901.html