Racelogic Performance Box 01 – urządzenie pomiarowe

RLPB01-PerformanceBox

Rewolucyjne urządzenie, którym bez wątpienia jest PerformanceBox firmy Racelogic jest prostszą wersją zaawansowanego urządzenia DriftBox opartym na technologii GPS miernik osiągów. Urządzenie jest w stanie mierzyć prędkość pojazdu, przeciążenia oraz rejestruje czasy osiągane na torach wyścigowych.

Urządzenie pozwala na pomiar przyśpieszenia 0-60 km/h oraz 0-100 km/h, prędkości maksymalnej prędkości na ¼ mili, przeciążeń w zakręcie i przy hamowaniu, czasów okrążeń i wiele więcej.

Co więcej urządzenie połączone z Micro Input Module może rejestrować obroty silnika oraz maksymalnie 4 analogowe sygnały takie jak kąt otwarcia przepustnicy oraz siłę hamowania.

PerformanceBox jest idealnym narzędziem dla wszystkich pragnących dokładnie zmierzyć osiągi samochodu lub kierowcy.

Za skromną cenę otrzymacie Państwo więcej funkcji niż w jakimkolwiek innym systemie pomiarowym dostępnym obecnie na rynku – nawet porównując z urządzeniami, których cena wielokrotnie przekracza cenę PerformanceBox.

PerformanceBox oparty jest o VBOX firmy Racelogic. VBOX jest używany przez praktycznie wszystkich producentów z branży samochodowej jako narzędzie do testów i doskonalenia ich produktów. Dotyczy to zarówno producentów samochodów, jak i poszczególnych ich podzespołów, poczynając od silników, a na oponach kończąc.

Firmy takie jak Ford, GM, BMW, Porsche, Ferrari, Goodyear i Michelin, wszystkie wykorzystują VBOX w czasie testów swoich produktów.

PerformanceBox stanowi kombinację czterech produktów:

  • Miernik osiągów auta
  • Wirtualna hamownia
  • Miernik okrążeń
  • Rejestrator danych

 

Urządzenie zawiera wysoko wydajny GPS działający z częstotliwością 10Hz oraz rozbudowane czujniki ruchu.

PerformanceBox wyposażony jest w łącze do kart MMC/SD Flash. Umożliwia to rejestrowanie, 10 razy na sekundę, wszystkich parametrów takich jak czas, odległość, prędkość, pozycja pojazdu, przeciążenia, czasy okrążeń itp.

Dane zapisane na karcie mogą być analizowane przy pomocy dostarczonego wraz z urządzeniem rozbudowanego oprogramowania. W celu ułatwienia transportu danych, PerformanceBox wyposażony jest w port USB, umożliwiający łatwe podłączenie go do dowolnego komputera PC.

Zestaw Performance Box 01 zawiera :

  • Zawiera uchwyt
  • zasilacz samochodowy
  • oprogramowanie na płycie CD oraz instrukcję.

 

wariant: PerformanceBox 01

numer producenta: Racelogic: RLPB01

Sprawdź aktualną cenę i dostępność w naszym sklepie internetowym!