Sprężyny obniżające, sportowe Eibach Pro-Kit

Jakość nie może być przypadkiem

Nasz system kontroli jakości permanentnie rośnie wraz z coraz większymi wymaganiami rynku.

Przejawia się to w licznych certyfikatach jakie zdobył Eibach, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów i branżę.

Jednak system kontroli jakości w Eibach weryfikowany jest nie tylko przez normy takie jak SO | TS 16949 : to przede wszystkim wynik przyjętej i stosowanej codziennie w firmie filozofii stawiającej na samym szczycie priorytetów JAKOŚĆ.

Eibach na świecie

60 lat temu Heinrich Eibach, ojciec i dziadek dzisiejszych właścicieli i prezesów – Wilfrieda i Ralpha Eibach, położył kamień węgielny pod międzynarodową, renomowaną grupę przedsiębiorstw.

Firma Eibach operuje dziś w ramach swojej międzynarodowej grupy w ponad 80 krajach, a jej produkty poprzez rozwiniętą sieć dystrybucji, obecne są niemal na każdym kontynencie świata. Produkty Eibach znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym oraz sportach motorowych.

Ponad 400 pracowników projektuje, produkuje i dystrybuuje produkty Eibach poprzez spółki córki w Niemczech, USA, Chinach, Anglii, Japonii, Australii i RPA.

Sprawdź aktualną ofertę w naszym sklepie tuningowym www.rpmotorsport.pl lub wyślij bezpośrednio e-mail, a my przygotujemy specjalną ofertę! info@rpmotorsport.pl