Subwoofery JL Audio w ofercie RPMotorsport

 

jl-audio-10TW3-D4

Coraz więcej osób zainteresowanych tematyką tuningu, stawia na poprawę jakości dźwięku w swoim samochodzie.

Subwoofer jest dodatkowym głośnikiem niskotonowym, który odtwarza dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości. Można podzielić je na aktywne, które posiadają wbudowany wzmacniacz lub pasywne, bez wzmacniacza.
jl-audio-12W6v3-4-a jl-audio-12W6v3-4-b
Rozmiar głośnika właściwie ma mniejsze znaczenie niż powszechnie mu się to przypisuje. Oczywiście, jest istotny dla słyszalności niskich dźwięków, ale należy wziąć pod uwagę rozmiar swojego bagażnika. Niektórzy decydują się na zamontowanie subwoofera pod fotelem kierowcy. Nie zmienia to faktu, że ważną kwestią jest prawidłowy montaż, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się wzmocnionym i nie przytłumionym dźwiękiem. Podobne aspekty należy wziąć również pod uwagę kupując głośniki niskotonowe. Szczególnie polecamy głośnik Alpine, JL Audio oraz Ground Zero, które cieszą się uznaniem i dobrą jakością dźwięku.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do autotuningu, który spełni idealnie Twoje oczekiwania. Z przyjemnością pomożemy w montażu i podzielimy się swoją wiedzą. Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj.
Zapraszamy do sklepu internetowego Rpmotorsport, w którym znajdziesz wiele ciekawych akcesoriów do tuningu i car audio:
http://www.rpmotorsport.pl/multimedia-audio-c-1_905.html